Půjčovna obytných vozů, obytná auta, karavany, mikrobusy

Naše půjčovna obytných vozů, karavanů a mikrobusů půjčuje nové a zánovní vozy, pravidelně servisované a nadstandardně vybavené. Sami se můžete přesvědčit,  že každý obytný vůz, mikrobus je perfektně vybaven. Navíc vše je již zahrnuto v základní ceně půjčovného!

 


 Novinky pro rok 2018

Pro letošní rok 2018 pro vás připravujeme nový obytný vůz CARADO T448 - r.v. 2017 připravený pro 5 cestujících a 7 spících osob. Více o voze zde.

 Nová pobočka v Písku 

Nově jsme otevřeli novou pobočku ve městě Písek, kde máme připravený vůz CARADO A 464  I. - více o vozidle.   Vozidlo si můžete vyzvednout na adrese: 

U Hřebčince 2484, Písek 39701

 Servis obytných vozů 

Nově poskytujeme i servis obytných vozů a prodej doplňků

Najdete nás na adrese:

FIAT PÍSEK,U Hřebčince 2484, Písek 39701.

Kontakt p. Vyskočil 608 234 023,  www.jfautocentrum.cz

Provádíme servis vozů, montáž příslušenství, poradenství, prodej doplňků pro kempování a vybavení obytných vozů či karavanů.  

 Jistota 100% mobility po celé Evropě!

Pro řízení našich karavanů a mikrobusů Vám postačí řidičské oprávnění skupiny B. Obytná auta a mikrobusy, která nabízíme k pronájmu jsou vhodná k celoročnímu využití. Naše karavany, obytné vozy a mikrobusy jsou pojištěné proti rizikům. Pojištění je platné pro celé území Evropy. Půjčujeme obytné vozy na kvalitních podvozcích značky Fiat a mikrobusy značky VW Transporter.

 Individuální prohlídka obytného vozu

Klientům, kteří dosud necestovali s našimi obytnými vozy nabízíme možnost si karavan před zapůjčením prohlédnout. V půjčovně karavanů se Vám budeme individuálně věnovat, detailně Vás seznámíme s obsluhou a předvedeme Vám výbavu obytného vozu.

 Jak si mohu objednat, včas rezervovat půjčení karavanu?

Zapůjčení karavanu si můžete objednat osobně na individuální prohlídce
Kontaktujte nás telefonicky na telefonním čísle 721 888 444
Napište nám prostřednictvím naší on-line rezervace

 Kdy vozidlo vrátit z pronájmu?

Vozidla zapůjčená k pronájmu je možné vrátit ve stanovený den dle smlouvy a to v době od 7:00 - 17:00 . V případě nedodržení výše uvedeného času bude učtován poplatek ve výši 2.000,- Kč při překročení sjednané doby do 24 hodin, překročí-li prodlení s vrácením obytného vozu/karavanu 24 hodin je nájemce povinen zaplatit za každých započatých 24 hodin prodlení smluvní pokutu ve výši 3.000,- Kč. Dále je nutno informovat našeho pracovníka v den předání o čase vrácení vozidla. Více informací naleznete v podmínách pronájmu .

 Upozornění

V případě zapůjčení vozidla na naší pobočce Sedlec u Českých  Budějovic nebo Písek* bude učtován převozní poplatek 4000Kč - NUTNÁ REZERVACE nejméně 2 týdny před pronájmem!

* Nevztahuje se na vůz Carado A 464  I. - pobočka Písek, které je parkováno na této pobočce.